Vítejte na mých stránkách o grafice a tvorbě
webu. Pokud budete chtít mou grafiku využít, respektujte
prosím pravidla.

Snad se vám tu bude líbit. Pokud se vám tu líbit nebude, nehodlám
vás tu držet. Stránky dělám pro sebe a pro lidi, které má tvorba zajímá.

Pravidla

Tuto část bych nejradši vynechala, ale po zkušenostech za těch pár let, co se grafikou zabývám, bych vás ráda požádala o dodržování základních pravidel o autorském právu.

Pokud máte nějaké připomínky k pravidlům, využijte diskuzi pod článkem.

Co se týka grafiky obecně

  • Základní pravidlo: nic co jsi nevytvořil/a nevydávej za svou tvorbu. Ostatní by stejně časem zjistili, že to neumíš a není to tvoje tvorba, takže uškodíš akorát sobě.
  • Pokud někde použijete drobné grafiky - smajlíky, avatary, brushe, patterny, tapety a podobně, bylo by fajn uvést zdroj. Nikoho o to vysloveně nežádám, ale měla bych z toho dobrý pocit - každý zpětný odkaz se hodí.

Co se layoutů týče

  • Layouty na tomto webu tvořím já, takže pokud nějaký využijete, bylo by od vás bylo moc hezké kdybyste mi na svých stránkách nechali zpětný odkaz na swonalle.cz.
  • Pokud si chcete měnit css mého layoutu a moc tomu nerozumíte, doporučuji se v tom nehrabat. Pokud si budete měnit barvičky a tak, je to vaše věc, ale touto editací můžete způsbit horší vizuální efekt pro vaše návštěvníky webu než byl na původním designu.
  • Grafiku - součásti layoutu, které jsou obsaženy ve složce img případně images nijak nemodifikujte. Tvoří hlavní součást designu a pokud se vám tato součást nelíbí, tak si vyberte jiný layout.

Diskuze

comments powered by Disqus
Stránky vytvořila a spravuje goodfriend 2006 - 2017

e-mail: goodfriend[at]swonalle[dot]cz

Swonalle.cz