Magical japanese garden

Welcome

Vítejte na mojem soutěžním designu =) Tady si pak můžete napsat nějaký úvodní text nebo nějaké povídání o sobě, ale místo je tu omezené, takže pozor. ;)

Úvod

AvatarProtože Japonsko mám celkem ráda a na layouty a vůbec grafickou tvorbu je fakt super, tak jsem se pokusila vytvořit i něco do soutěže. Byla jsem asi před osmi lety v Singapuru, kde byly i japonské zahrady, které se mi vždycky moc líbily, takže jsem layout zaměřila tímto směrem. Snad to není moc špatné no.. :)
Taky jsem se pokusila o nějaké avatary jako bonusky, tak snad se líbí :)
No a jelikož se soutěž nekoná, tak tu máte layout ke stažení :))

Nadpis

Podnadpis

Avatar Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque enim. In at magna. Suspendisse mollis, justo ut sagittis gravida, nunc nibh imperdiet leo, quis vulputate purus pede vel erat. Aliquam diam leo, aliquam at, ornare sit amet, sollicitudin sit amet, elit. Suspendisse potenti. Vivamus vel diam volutpat nisl suscipit lacinia. Nam laoreet velit et dolor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aenean sit amet sapien non felis elementum volutpat. Curabitur arcu. Maecenas sem quam, cursus vitae, lacinia a, dictum a, nunc. Quisque cursus. Sed iaculis diam suscipit diam. Integer pharetra magna vel elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam auctor sem vel turpis. Aliquam viverra pharetra purus. Curabitur imperdiet blandit libero. Fusce convallis.

Avatar Maecenas nec ligula. Proin aliquam lobortis ipsum. Suspendisse varius molestie elit. Sed laoreet quam in orci. Aenean vel augue. Suspendisse potenti. Sed quis nunc vel felis luctus iaculis. Vivamus vestibulum neque aliquet felis. Donec eget leo vel massa varius mollis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Proin velit urna, commodo in, rhoncus at, cursus id, nisi. Quisque vehicula mauris vel arcu. In varius fermentum lorem. Ut est nunc, sollicitudin ac, condimentum nec, varius nec, nunc. Suspendisse facilisis dictum mauris. In placerat metus et elit.

Pravidla

 • Předtím než si nějaký layout stáhnete, přečtěte si pravidla! Neznalost pravidel se neomlouvá!
 • Nepoužívejte jakoukoliv část layout samostatně (např. že si z něj vezmeš pouze ikonku nebo pozadí)!
 • Nemažte autorská práva a credits!
 • Nepředělávejte layout (např. vyměněním hlavního obrázku)!
 • Nevydávejte layout za svůj!
 • Já zatím vyrábím layouty na weby, takže zakazuji aby jste si moje layouty dávali na blogy (např. na: blog.cz, sblog.cz a jiné)
 • Pokud uvidíte, že někdo pravidla porušuje, tak mi to napište. Nebudu to nikde zveřejňovat ;)

O layoutu

K použití tohoto layoutu je dobré mít nějaké znalosti html, pokud je nemáte moc velké, doporučuji navštívit web: http://www.jakpsatweb.cz. Nemažte credits a kdyby jste si s něčím nevěděli rady, tak mi napište na e-mail: goodfriend@centrum.cz

P.S.: Pokud tento layout použijete na svůj web, tak mi dejte pls vaši adresu webu, ráda bych totiž omrkla, jak to bude vypadat ;) =)

Použití layoutu

 • Stáhneme si layout (zazipované soubory)
 • Rozbalíme tento zip balíček.
 • Najdeme tam:
  - index.html - vzorová html stránka, která musí být na každém webu ;) .. podle ní si udělej další stránky webu, v ní si změň ty odkazy v menu a hlavní text
  - style.css - nakodovaný styl stránky - neměnit !
  - složku img, ve které jsou obrázky - pozadí stránky a různé extras věci
 • Všechny tyto soubory nahrajeme na web. Nezapomeňte, že musíte zachovat vše ve složkách jak to je - na webu vytvořte složku img a do ní nahrajte to co v ní máte na svojem počítači !!!
 • Před nahráváním layoutu na svůj web si nezapomeňte přečíst moje pravidla k layoutům !!!
 • Pokud budete mít nějaké dotazy, tak piště na email: goodfriend@centrum.cz


Web owned by you
Design by goodfriend
Images from + + + + +