Úvod

Tak po delší době jsem si našla čas na dodělání tohoto layoutu.. je tak trochu podobný barevně tomu, co mám teď na svojem webu.. tak jsem si říkala, že bych si ho mohla dát na můj web, protože se mi celkem líbí.. ale tuším, že by to asi moc velká změna nebyla :D .. (zase oranžová =)) ) .. Takže ho nabízím vám.. ;) snad se někomu líbí .. příště bude možná nějaký lay ještě k té Anglii ;) .. no uvidím ;)

P.S.: Jo ještě jsem vám chtělá říct, že nahoře máte takovou linku a v ní pár odkazů. Tak tam si můžete dát těch pár odkazů nebo třeba nějaký kratičký text, ale fakt to musí být velmi kratičké, jinak to dopadne špatně ;) :))

O layoutu

K použití tohoto layoutu je dobré mít nějaké znalosti html, pokud je nemáte moc velké, doporučuji navštívit web: http://www.jakpsatweb.cz. Nemažte credits a kdyby jste si s něčím nevěděli rady, tak mi napište na e-mail: goodfriend@centrum.cz

P.S.: Pokud tento layout použijete na svůj web, tak mi dejte pls vaši adresu webu, ráda bych totiž omrkla, jak to bude vypadat ;) =)

Nadpis

Podnadpis

Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text

Nadpis
Nadpis
Nadpis
Site Info

Web owned by you
Design by goodfriend
Images by Deviantart
Brushes by Deviantart