Tady si můžete napsat nějaký úvodní text, ale pozor aby se vám to tu vešlo, máte omezený prostor ;) nebo tu nemusíte psát nic ;) :)
Úvod

No tak na úvod bych vám řekla, že s tímto layoutem jsem se dělala dosti dlouho, protože mi tam furt nečo nevacházelo a blblo.. takže teď je to konečně hotové.. pokud se vám v pozadí nelíbí ty barevné proužky, tak si je můžete oddělat a pokud zrovna nemusíte písmo Comic Sans, tak si ho můžete změnit taky.. ;) .. Tento layout má jiné kódování než dělám obvykle a taky je zde speciální menu, kde máte čtyři boxy, které se natáhnou dolů, podle toho kolik tam toho dáte ;) ... jsou každý jinak barevný =)) .. u toho posledního "Site info" nic nemažte jenom si přepište to "you" na vaše jméno či přezdívku a do odkazu tam vpište váš email ;), a můžete si tam přidat třeba ještě jiné informace o vašem webu ;)... nevím co bych vám jetě napsala.. no nezapomeňte dodržovat pravidla(viz. níže) a bude to o.k. ;) :))


Pravidla
  • Předtím než si nějaký layout stáhnete, přečtěte si pravidla! Neznalost pravidel se neomlouvá!
  • Nepoužívejte jakoukoliv část layout samostatně (např. že si z něj vezmeš pouze ikonku nebo pozadí)!
  • Nemažte autorská práva a credits!
  • Nepředělávejte layout (např. vyměněním hlavního obrázku)!
  • Nevydávejte layout za svůj!
  • Já zatím vyrábím layouty na weby, takže zakazuji aby jste si moje layouty dávali na blogy (např. na: blog.cz, sblog.cz a jiné)
  • Pokud uvidíte, že někdo pravidla porušuje, tak mi to napište. Nebudu to nikde zveřejňovat ;)
O layoutu

K použití tohoto layoutu je dobré mít nějaké znalosti html, pokud je nemáte moc velké, doporučuji navštívit web: http://www.jakpsatweb.cz. Nemažte credits a kdyby jste si s něčím nevěděli rady, tak mi napište na e-mail: goodfriend@centrum.cz

P.S.: Pokud tento layout použijete na svůj web, tak mi dejte pls vaši adresu webu, ráda bych totiž omrkla, jak to bude vypadat ;) =)


Nadpis

Podnadpis

Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text